Pięć lat, pięć zębów.

Idzie nam wielkimi krokami święto – pjęć lat Zuzanny. Zwraca uwagę okrągła rocznica i nawiązująca do niej, wjelce symboliczna sprawa, że Zuzanna ma tera tylko pięć zębów.

Jest ze schroniska, my ją od małego mieli na tymczasie, a jak dom znalazła, to ją tam bili. Poważnie, bili ją, bo sikała, sikała, bo bili, ona ze strachu potem i u nas sikała pod siebie. Lata trwało, coby przyszła dać się głaskać a nadal podejrzliwa jest i elektryczna taka, podskakuje na byle co.

Zuzanna ma talenty:

poluje na liście (tylko od wjerzby) i do nich piszczy

to samo robi z muchami  – każdymi

miała sprytnie chore oczy, wiele leków za tonę monet i wizytę i okulisty za drugą tonę monet. I jej przeszło samo, zaraz po wydaniu kasy na leki co ich i tak nie mogli jej podać do oczów.

miała tera miesiąc kichanie wsteczne i jak tylko jej umówili rynnoskopię czy jakoś tak, to ozdrowiała i NIKT nie wiedział czemu. A to miało być wielkie zaglądanie do nosa rurką ze światłem, znów za tonę monet. Ale jej przeszło, ją obadali wielce dokładnie, taki miała prezent na urodziny. Wyszło, że jest tUsta. Ja to mogę za darmo powiedzieć. Ale dobra, inne rzeczy ma w porzo i o to chodzi.

Pięć lat ma ta Zuzanna, normalnie dopiero co żem ją mordował, jak mała i kostropata była. A tera wiecie, ona waży DUŻO więcej ode mnie! Ja już tylko 4,3 kg a ona 4,9!

Jakby życzenia czy coś, to zapraszam.

A tu jaka była i jaka jest.

Jak widać dobrze jej w barwach.

Taka była mała, niemożliwe, no nie?

Nieletnia wjelce, a bawi się literkami i układa se napis Cinzano.

Tu nic pisać nie muszę. Duża i tUsta.

I wJelce żarłoczna, co widać.

Taką jom wzięli na tymczas.

Jeszcze miała zęby i to też są jej ulubione włoszate piłki.

Jakaś joga czy coś, nie pomogła, bo tUstość nadal jest.

 

Najlepszego Babo Zuzanno!

 

2 thoughts on “Pięć lat, pięć zębów.

  1. Korci mnie, żeby podesłać jej kilka much … 🙂
    Najlepszego Tusta Babo, życzymy Ci wiecznej tustości

  2. Przewspaniała przemiana, z brzydkiego kaczątka w cud łabędzia <3 tak niewiele trzeba i tak dużo, wystarczy patrzeć sercem . Brawo ! I najlepsze życzenia dla Zuzanny! I a tam zęby, ładnemu i bez zębów ladnie 😉

Dodaj komentarz