Kefir [*] i Morfeusz [*] i…

Zaczęło się tak: Kefir i Morfeusz. Dwa starsze czarne kocury w drodze przez świat pełen zadziwiających zdarzeń i filozoficznych przemyśleń (według Kefira) oraz gupich bab , ginących zabawek i kurna wiecznie zamkniętych drzwi na korytarz (według Morfeusza).

Zapraszamy – jesteśmy w internecie od wiosny 2013, dawne opowieści znajdziecie na

www.kefirimorfeusz.wordpress.com

naprawdę warto zajrzeć!

A teraz jesteśmy TU  🙂 Pojawiać będą się także koci pacjenci, może i tymczasy (durne i bez sensu według Morfeusza a irytujące według Kefira i Czykity, Zuzanna też nie lubi nowych) , opowieści o  zdarzeniach mniej i bardziej zwyczajnych i wiele, wiele więcej…..

Od ponad 6 lat  jest nas więcej o czarną Zuzannę, niechcianą przez nikogo pannę.

I niestety jest nas mniej o Kefira… najważniejszego kocura na świecie… odszedł w październiku 2015 ale jest tu na zawsze. Bez niego nie było by niczego – ani Morfeusza, ani tej strony.

Kefir jednak wrócił w innym futerku bo od śmierci uciekła Milejdi – i była u nas od listopada 2015.

Odeszła i ona…. w lutym 2014 pojawiła się na świecie zezowata Zuzanna – mieszka z nami już 6 lat

ale…. 9 kwietnia 2020 odszedł kot legenda – Morfeusz  🙁

Od jesieni 2017 mieszka z nami długoterminowa tymczaska Czykita, taka bieda, która nie chodzi i chodzić nie będzie, ale pełna radości życia. Pełni póki co pełniła  honorową rolę tej trzeciej w bandzie, ale …. teraz zostały dwie panny – Zuzanna i Czykita.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "cookies" in /home/platne/serwer206966/public_html/blog.bandatrojga.pl/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638