Ogród w zimie, czyli magia zapachów w domu i nie tylko.

Niby trochę późno, ale w sumie jeszcze jakiegoś mega mrozu nie było. Był śnieg. Dobrze, że Duża zaskoczyła, że trzeba zadbać o rośliny, a bez Zuzanny by nie zaskoczyła.

Niby posprzątała, ogarnęła to, co na jeden rok było, przycięła malinę, co jej pilnuję, przycięła, postawiła w kąciku ją.

Teraz zmiana tematu.

Duża pilnuje nas: czy, jak, ile, gdzie wydalamy.

I pilnowała Zuzanny: kupa jest, sików brak. No tak nie można, to baaardzo niezdrowe. Rozmyślała i obserwowała Zuzannę, do tego planowała, jak ją złapać do weta skoro nie sika. Węszyła kanapę, krzesła, macała pościel ze strachem. Nic. A nagle kątem oka patrzy, a tam jakiś syf z ziemi jest na balkonie.

Zaczęła łączyć fakty.

Odważnie poszła na balkon obczaić maliny. Śmierdziały. Bardzo.

Rozjaśniło się, czemu czasem Zuzanna jak dziki desperat zezowaty chce na balkon. Lać chce tam. Polemizuje tam z otoczeniem ale Duża bez dyskutowania zabrała malinę. Odsmrodziła też podłogę za maliną.

Zadziwieniu Zuzanny nie było końca. Im bardziej wyglądała maliny, tym bardziej malina tam nie śmierdziała i jej tam nie było.

Cwanie Duża zabrała też inne donice, takie tylko z ziemią. Nie ma w co tam teraz lać, może tUsta się ogarnie, przecież tam jest zimno a ona nie ma poncza.

Ja mam ponczo takie z polaru. W ponczu siedzę godzinę nawet na balkonie ale od tego jestem tak głodna, że obiema rekami nagarniam chrupy.

Niebawem zamówią mi nowe ponczo, takie dizajnerskie, ręcznie robione, fufate takie a ciepłe do tego.

Tu wrzucę reklamę, bo to są wielkie rzeczy, co ta Duża Ola robi.

Wielkie, bo wygodne i piękne, jak zasikam, to je można prać w kółko i jest nadal piękne i suche niebawem. Niezniszczalne, z naciskiem na ostatnie dwie sylaby w moim przypadku, piękne, miętkie i unikatowe. Jak ja.

Reklama:  to są linki, kliknijcie sobie.

Tulinek Magic World | Facebook

Cały świat kupuje dla kota, psa i do ozdoby, niebywałe Lista the shop with the imagination przygotowana przez TulinekMagicWorld na Etsy

Czuję się częścią tego wielkiego świata, nawet tam dla Oli modelkowałam niekdyś.

Fajnie jest być taką słodką, sławną a do tego mądrą, bo wymyśliłam zapachowy dyfuzer do pomieszczeń hołm sikret by Czykita.

Robię kupę na to miejsce, gdzie podłoga mocniej grzeje i zostawiam na parę godzin. Duzi wracaja i mają atmosferę.

Czego i Wam przed śfiętami życzę.

6 thoughts on “Ogród w zimie, czyli magia zapachów w domu i nie tylko.

  1. Hołm sikret by Czikta wymięklamPieknie dziekuje za mile slowaMam nadzieje że zaslużę ,ponczo to cos nowego ,małe wyzwanieCzikita juz od jakiegos czasu w świecie jest znaną modelką,nawet na antypodach
    Szkoda ze Zuzanna wybrala inną drogę kariery..

  2. Oj Czykita ja tam leguralnie jak Duza uwali sie spac wale takom solidnom kupe , nie wiem po co sprzata I psika takim lawendowym, nasz Komandos taki stary dziad sie zrobil pluszowy do tego baby stale sie lejom jak ja do kuwety. Mamy takie male kuliki czy siakos tam. Smiesznie som I jedzom marchefki z kapustom. Choinka stoi ja pilnuje mietkie cos pod nia lezy paczam coby mie nikt nie zajumal , trzumajcie sie Wesolych Swiont

Comments are closed.