Przyjaciele. Ważna sprawa.

Mieliśmy kurna trudny czas, straszne biedy do nas przyjeżdżały, bardzo chore. A teraz taki fajny kocur nie dał rady ciężkiej chorobie i nam odszedł. Duża smutna w cholerę, bo spała z nim jak chorował, by miał opiekę cały czas, karmiła no i los nam nasr…ł na poduszkę i zabrał takiego kumpla.

To są trudne chwile, bo się wątpi w sens roboty, co ją Duża robi, bo potrzeba wtedy naprawić jeszcze duszę Dużej.

No i tak żeśmy siedzieli, ja rozweselałem Dużą wrzaskiem i ucieczką na schody, bo wiecie, trzeba się czymś zająć, to smutki się odgoni. No więc działałem.

Najlepiej jednak zadziałała paczka od Cioci Basi z Górnego Śląska. Wielka niespodziankowa paczka z zabawkami, ręcznie robionymi, to wszystko dla kolejnych małych bied, co się u nas pojawią. Zrobiła je sercem i rękami i jeszcze Kocur Maciej napisał mi piękny list i opisał mi swoje git życie. I prezent dla Dużej był.

To są, widzicie, takie przyjazne małe rzeczy, co pomagają nam, kocim biedakom, Dużej. W cholerę się cieszę, że mamy Przyjaciół, chyba niebawem znaczy Fkrótce opiszę jeszcze coś.

A teraz popaczcie – ja jako strażnik myszy, Zuzanna jara się papierem. Duża fotografowała.

10 thoughts on “Przyjaciele. Ważna sprawa.

 1. Kiedy jesteś w czarnej dziurze, Przyjaciel jest nieoceniony , a jak jeszcze sercem coś zrobi tak specjalnie to dopiero frajda, bo wiesz, że przesyła Ci w tym swoją dobrą energię i dobre myśli .

 2. Morfie przytulamy Was mocno,a szczególnie Dużą .Ona daje tyle serducha by ratować schorowane Kotki.
  W takich smutnych chwilach Twoja troska o Dużą jest bezcenna.
  Dziękuję Ci Morfeuszku ❤
  Ciocia Basia to cudowny Człowiek
  Niedawno nas odwiedziła.
  U niej i Maciejka też trudne i smutne czasy
  No.i my też z tego powodu smutni
  Duuuuużo tych zabawek Ciocia wyczarowała swoimi rączkami.
  Miłej zabawy Wam życzymy
  Wiejskie ze służbą

 3. No to my też przesyłamy Dużej dobre myśli i troche opowiemy co u nas.Dawno nas nie było Morfie ale nasza Duża miała troche problemòw …innych jak nasze kocie.Pòźniej Amela bardzo zachorowała i były te ktoplòwki…nie udało się to był zły czas…Amela pòżniej młody Dużej. Ale my jesteśmy zawsze z naszymiDużymi tak jak ty Morfie..i im tak zajmujemy czas że ….no i pojawił się Bandzior se wsiadł do samochodu ..i przyjechał taki bezdomniak..jakby mu sie należało.Pozdrawiamy cie Morfie i dbaj o swoich Dużych

 4. Trzymajcie się Kochani.
  Nie wolno Dużej wątpić, bo ważne rzeczy i wielkie robi. Dobrze, że ma Ciebie Morfie i zawsze może liczyć na Twoje harce i wsparcie! Uściski!

  1. W sumie nie wiem, co to som te harce, ale jak to dobre, to ok, będę robił te harce.
   Morf.

Comments are closed.