Zazębianie się, czyli urodziny, odchodziny.

Od rana coś się szykowało, siedziałam pod fotelem i coś mi się ogon puszył od myślenia.

Myślicielka pod fotelem Ton, profesjonalna renowacja @wysiedziane znajdziecie na FB 🙂

Najpierw sobie myślałam, że przecież to już dwa lata, jak nie mam Morfa, kocura, co mnie wychował, na swój sposób lubił i co mi pokazał, jak podbić świat.  Uczył mnie, że nawet jak nie mam nóg, to dojdę dokąd chcę. Byłam głupkiem zakiblowo podkanapowym, a on miał cierpliwość i mnie uczył.  Przekrzywcie głowy i zobaczcie. Dojdę dokąd chcę. Mimo przeciwności i braku nóg. To trzeba zobaczyć.

https://drive.google.com/file/d/193vND3zEAmvvACVrW4DxmrMrcXZtsj5z/view?usp=sharing

Warto było, za to go szanuję. Cieszę się, jak mi się przyśni i udziela rad. Wczoraj to były już dwa lata od jego odchodzin.

Poszedłem. Poszłem. Koniec.

A teraz ja mam urodziny, tak na oko o tej porze się urodziłam z pokręconymi nogami i mnie ktoś wyrzucił do Tabby Burasy i Spółka, do Lidki, co się mną zajęła. 

To było pięć lat temu. Wszyscy szukali sposobu, jak mi wyprostować nogi i kręgosłup, nikt nie wymyślił nic, zostałam paragrafem z wyrokiem na jeden rok życia. Do tego przestałam rosnąć.

Nawet nie zapamiętali tych moich urodzin, na oko nawet, bo ciągle się zbierałam do odchodzin. A tu paczcie – mam PIĘĆ lat, robię co chcę, mam balkon z ptakami i magiczną podłogę, co grzeje w dupsko. Zuzannę do tłuczenia się i teraz koleżankę Kropkę bez uszuf co jej nos odpada. Ale jest miła i razem leżymy na łóżku. Mam wielu ludzkich przyjaciół a od ponad roku mówią na mnie Šikulka Beruška Čikitka.  Umiem też lokować produkty,  o w tym poście ulokowałam trzy, ale to moi dobrzy kupmple i przyjaciele, to Wam pokazuje, co umią. Porządny odporny na siki fotel z dopasowanym legowiskiem dla mnie, nejmiętszy kocyk i wypaśne żarcie. 

Podobno jeszcze dostanę nową kanapę, lepiej, żeby była wygodna dla mnie, bardzo już czekam. To co, impreza?

Przyjmuję prezenty w postaci piątaków na koty, Wy wybieracie, o na przykład: https://pomagam.pl/kotyzkociegolosu albo https://pomagam.pl/nakocielakocie a KONIECZNIE proszę bardzo na mój matecznik TABBY, bez nich nie było by mnie!

BGŻ BNP Paribas nr konta: 85 1600 1462 1834 8245 0000 0001PayPal: paypal.tabby@admin

To czekam na kanapę a przede wszystkim na Wasze życzenia 🙂

6 thoughts on “Zazębianie się, czyli urodziny, odchodziny.

 1. Czykito, życzę, żebyś zawsze doszła tam, gdzie chcesz ❤️ Sto lat!
  Skromny prezent wrzucam na Twój Matecznik.

  1. Droga Czykitko! Suń przez życie ile wlezie. Życzę ci żeby ci sie tyłek nie otarł i pecherz sprawnie działał!

 2. Czikitko życzę Ci jeszcze wielu kocich pięciolatek i obiecuję że wpłacę na obydwie zbiórki kilka groszy, żyj długo i szczęśliwie i raduj swoim widokiem Twoich Dużych :):)

 3. Czykitko idolko moja
  Sto latek w zdrowiu waleczna Kocino ❤️
  Morf jest przy Tobie cały czas i w Twoim dobrym serduszku.
  Kocham Cię Czykitko

 4. Czykitko, Motokotki i ich Duzi śpiewają Ci gromkie STO LAT! Dużo zdrowia życzymy Ci dzielna koteczko! Pozdrawiamy Dużych i… też tęsknię za Morfem…

 5. Zdrówka , dużo wypasionego Jedzonka! no wszystkiego Naj! Morfa pamiętamy i pamietac będziemy zawsze! ❤️

Comments are closed.